Inovasyon


Inovasyon

İnovatif Uygulamalar

İplik sektöründe kendisini global bir firma olarak konumlandıran, üstün teknolojisi, kaliteli insan kaynağı ve profesyonel yönetim argümanları ile varlığını sürdüren Fillux, bugünlere gelmesinin ardında "inovatif" bir firma olması yatıyor. Sürekli kendini yenileyen, sektördeki trendleri yakından takip eden ve bunlara uyum için gereken üretim ve yönetim esnekliğine sahip olan Fillux, inovasyonu şirket hedefleri arasına almış inovatif firmalardan biridir.

Hizmet İnovasyonu

Fillux, iplik sektöründe çalışanlarına özel yaptığı farklı ve örnek uygulamalarla iç müşteriye hizmette farklılığını gözler önüne seriyor. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan organizasyonlar ve sosyal kulüpler de bu anlayışın bir parçası. Fillux ayrıca, sosyal sorumluluk ve sosyal uygunlukta yaptığı örnek ve farklı çalışmalarla da sektörün liderleri arasında yer alıyor. 

Ürün İnovasyonu

1998 yılının başından itibaren  AR-GE olarak üretimini yapan Fillux, iplik sektöründe son yıllarda en önemli trend olan renk atmayan, su tutmayan, ütü gerektirmeyen, renkleri soldurmayan akıllı ipliklerinTürkiye’deki ilk üreticileri arasında yer alıyor.

Fillux Tekstil üstün kalite ve yüksek mukavemetli Dikiş, Nakış, Dantel ve El Örgü ve Endüstriyel ipliklerin ana tedarikçisi olarak Türkiye'de kurulmuştur. Fillux 20 yıllık tecrübe birikiminin getirisiyle sadece kaliteli iplik değil, kalite sürekliliğininde açık adresidir. Ana felsefesi üstün kaliteli hizmet olan firmamız müşterileri için güvence kaynağıdır. Kalitemiz ve tecrübemiz garantimizdir.

BİZE ULAŞIN
Haraparası Mahallesi 115/1 Sokak Ali Muharrem Civelek A Blok No:6/7 Antakya / HATAY
0552 277 47 31
info@fillux.com.tr
Fillux ® 2018
Çukurova Patent